اگر یک تولید کننده صنعتی بودم تهیه و فروش موارد زیر را پیگیری می‌کردم:

1. قاب موبایل مجهز به روپوش لنز دوربین

در موبایل های چند سال پیش، لنز دوربین روپوش داشت و قابل بسته شدن بود. از نظر فنی هم درست است هم از ضربه خوردن جلوگیری می شود هم از گرد و غبار و چربی دست محافظت می گردد و هم لنز دوربین در برابر نور مستقیم آفتاب قرار نمی گیرد و دچار مشکل نمی شود. ولی چند سالی است که همه گوشی ها بدون روکش عرضه می شود و به نظر من مهم ترین دلیل آن عدم امکان بستن لنز برای فراهم شدن امکان جاسوسی و روشن کردن بدون اجازه دوربین است. لذا تولید قاب دوربین که دارای این امکان باشد حتما مشتری زیادی خواهد داشت و البته یک پدافند غیر عامل هم خواهد بود.

2. فیلتر جهتی کردن صفحه موبایل :

با توجه به گستردگی کاربردهای موبایل و وابستگی افراد به اطلاعات آن، استفاده از موبایل در اماکن عمومی رایج و گاهی اوقات لازم شده است و برای در امان بودن از نگاه‌های خواسته یا ناخواسته اطرافیان به اطلاعات شخصی خوب است از فیلترهایی استفاده شود که علاوه بر خش گیر، فقط به دید مستقیم اجازه مشاهده بدهد و چه بهتر که این فیلترها روی قاب های کیفی نصب شود، به این ترتیب اگر کسی در شرایط عادی خواست دید به صفحه موبایل از زاویه بازتری امکان پذیر باشد درب قاب را باز می‌کند و استفاده می نماید و اگر خواست در اماکن عمومی از موبایل استفاده کند از روی درب طلقی قاب کار می‌کند.

3.تولید عمده برد ضبط صدا Voice Recorder

برای کاربردهای زیر: عروسک - کارت تبریک -کارت دعوت - موزه - تابلو سخنگو - هوشمند سازی ساختمان - اسباب زبازی‌های پارک -  

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها